3 Bed House Winchster Road Chingford Sleep 5 People 3 Beds Villa

  • 92 m²

3 Bed House Winchster Road Chingford Sleep 5 People 3 Beds Villa en 10-minutters kjøretur fra William Morris Gallery og har en utsikt over hagen. Overnattingsstedet tilbyr en terasse å slappe av på etter en travel dag.

Overnattingsstedet er utstyrt med et komplett kjøkken.

Boligen har en beleilig beliggenhet 10-minutters gange fra Highams Park jernbanestasjonen, som gir rask tilgang til Highams Park Baptist Church. Gods Own Junkyard ligger 2 km fra stedet, mens Enfield ligger 9 km unna. Gjestene kan smake på kinesiske retter i Good Friend Chinese Restaurant som ligger 300 meter unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Olympiaparken i London. Haldan Road bussholdeplass, som gir en god forbindelse over hele byen, ligger 50 meter fra boligen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near 3 Bed House Winchster Road Chingford Sleep 5 People 3 Beds Villa Woodford
Entire Charming London House Garden And Transport Links
pris kun for mobil

Entire Charming London House Garden And Transport Links

155 m fra overnattingsstedet
Peaceful 3-Bed Retreat By Epping Forest Chingford
pris kun for mobil

Peaceful 3-Bed Retreat By Epping Forest Chingford

10
Usedvanlig 1 anmeldelse
1.2 km fra overnattingsstedet
Tranquil Two Bedroom House
pris kun for mobil

Tranquil Two Bedroom House

2.1 km fra overnattingsstedet
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    London City lufthavn Flyplass
    18 km

    Togstasjoner

    Walthamstow Central
    2,7 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Gratis parkering
    • Off-site parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • VIP-innsjekking / -utsjekking
    • Express-innsjekking/utsjekking

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass
    • Picknickområde/ Bordene

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Fritidsaktivitet

    • Hageområde

    På rommene

    • Oppvarming
    • Lydisolerte rom
    • Sitteområde
    • Patio
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Gulvteppe

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere
    • Familierom
    • Brannslukkere

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 11:00
    Ofte stilte spørsmål
    • ❓
      Hvilke restauranter ligger i nærheten av 3 Bed House Winchster Road Chingford Sleep 5 People 3 Beds Villa?
      Restauranter i nærheten av 3 Bed House Winchster Road Chingford Sleep 5 People 3 Beds Villa inkluderer Good Friend Chinese Restaurant og Highams Kebab House.
    • ❓
      Har 3 Bed House Winchster Road Chingford Sleep 5 People 3 Beds Villa fin utsikt?
      Ja, vinduene på 3 Bed House Winchster Road Chingford Sleep 5 People 3 Beds Villa åpner ut mot hagen.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    London City lufthavn Flyplass
    18 km

    Togstasjoner

    Walthamstow Central
    2,7 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    3 Bed House Winchster Road Chingford Sleep 5 People 3 Beds Villa Woodford

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk